Юридична фірма

"Магістр & Партнери"

Юридична фірма "Магістр & Партнери"  була заснована в 1997 році і спершу спеціалізувалася на торговому праві. Сьогодні ми є визнаною міжнародною юридичною компанією, що надає повний  спектр юридичних послуг і представляє інтереси провідних національних та міжнародних організацій по всьому світу.

Після того, як у 2006 році відбулося злиття "Магістр & Партнери"  з українською Адвокатською компанією "Резніков, Власенко і Партнери" та російською юридичною компанією Legas, що спеціалізуються в галузі судової практики, в обох офісах, в Києві та Москві, працює  понад 90 юристів, які одержали освіту за кордоном і здобули значний досвід в Україні та СНД.

Якість нашої роботи у сфері банківського і фінансового права, вирішення спорів, корпоративного і комерційного права, міжнародного торгового та митного права неодноразово визнавалася різними міжнародними довідниками (Chambers Global, The Legal 500 EMEA, PLC Which Lawyer?, the IFLR 1000 та іншими).

Фірма співпрацює з численними урядовими й міжурядовими організаціями, у тому числі з Міжнародною Фінансовою Корпорацією, Міжнародним арбітражним судом в Парижі і Світовим банком.

Серед наших клієнтів: ABN AMRO, Citigroup, Credit Suisse First Boston, Deutsche Bank AG, Glaxo Smithkline, Goldman Sachs, JT International, Merrill Lynch, Mittal Steel Kryvyi Rih, Morgan Stanley, Pernod Ricard, Shell, Takeda Pharmaceuticals North America, Inc., TNK – BP, Viacom, АТ "Банк ТуранАлем", ВАТ "ВимпелКом", ВАТ "Газпромбанк", НАЕК "Енергоатом", ТД "ЄвразХолдінг", ВАТ "Зарубєжнєфть", ВАТ "Мобільні ТелеСистеми" (МТС), НАК "Нафтогаз України", Група компаній "Ренова", АФК "Система".

 

Детальніше про фірму на: http://www.magisters.com/

НОВИНИ

Конференція з природничого права на тему «Право і свобода»- гора Копаонік, Сербія

Конференція з природничого права на тему «Право і свобода»- гора Копаонік, Сербія, 10-17 грудня 2007 р. Конференція з природничого права на тему «Право і свобода» традиційно проводиться за сприянням ЮНЕСКО.

> більше

----------------------------------

Літня школа ООН

З 16 по 29 липня 2007 р. Одеська національна юридична академія спільно з Московським державним університетом міжнародних відносин проводитиме Міжнародну Літню Школу ООН 2007.

> більше

----------------------------------

Freshers’ Camp по-Харківськи :)

12-14 жовтня 2007 року у мальовничому куточку Харківщини, Старому Салтові, відбувалася грандіозна (не побоюся цього слова) подія – Перший Всеукраїнський Табір Новачків ELSA.

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Є фахівці з права СОТ

Специфікою судових дебатів з права Світової організації торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law, далі – EMC2), національний раунд яких був організований українським осередком Європейської Асоціації Студентів Права (European Law Students' Association Ukraine) 8-10 лютого 2008 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, є те, що судді володіють правом ставити запитання учасникам дебатів протягом усього їх виступу, часом перериваючи думку незвичайним, парадоксальним поглядом на речі.

> більше

----------------------------------

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------