Членство:

Членами ELSA Україна є локальні групи, які були визнані ELSA Україна та зареєстровані у встановленому законом порядку. В свою чергу, членами локальних груп є студенти – правники та молоді юристи, які навчаються або проживають в Україні. Прийом до локальної групи здійснюється на підставі поданої заяви та на основі рішення Правління відповідної групи.

Переваги:
- стань частиною мережі, яка складається близько з 30 000 членів;
- підвись свій рівень знань відвідуючи конференції, семінари та правничі школи, які організовують ELSA групи по всій Європі;
- отримай досвід різних правових систем;
- стань ближче до професіонального світу;
- зустрічайся зі студентами-правниками зі всієї Європи та дізнавайся більше про їх культуру;
- навчись працювати у команді і покращ свої професійні знання.

Для того щоб стати членом зв’яжись з представниками ELSA у твоєму місті. Або завантаж анкету і відправ її на адресу info@elsa.org.ua

Завантажити анкету

НОВИНИ

Правнича кіностудія на тему: «Смертна кара»

12 квітня ELSA Donetsk на базі Донецького національного університету провела ще один сеанс правничої кіностудії. Тематика на цей раз була «Смертна кара».

> більше

----------------------------------

Успіх PR-кампанії в Ужгороді!!

Для більш ефективного проведення ПР кампанії потрібно перш за все детально вивчити ситуацію, яка відбувається в даному ВНЗ: ставлення адміністрації до студентських ініціатив, менталітет, можливе ставлення студентів до ЕЛСА.

> більше

----------------------------------

Форум страхового права (12-14 квітня 2007року)

ELSA Україна на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка проводить Всеукраїнський Форум Страхового Права на тему: „Юридична практика в сфері страхового права в Україні та Європейському Союзі: порівняльні аспекти” , який проходитиме 12-14 квітня 2007 року в м.Львові.

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

> більше

----------------------------------

Науково-практичний семінар на тему „ Інтелектуальна власність”

Дата проведення: 13- 16 вересня 2007р. Місце проведення: с. Вишків, Івано-Франківська область, готельний комплекс ,,Високий перевал” Даний семінар передбачає проведення лекцій, тренінгів та практичних занять за участю спеціалістів у галузі права інтелектуальної власності.

> більше

----------------------------------

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------