Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (EMCC on WTO Law)

Учасники ЕМСС Протягом двох днів, а саме 8-9 лютого 2007 року, в стінах моєї Альма-матер відбувся важливий та відповідальний для ELSA Україна захід - Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (EMCC on WTO Law).

Що я можу сказати? Зітхніть з полегшення, бо ми це зробили!!!=) Адже, як для української національної групи ELSA, так і для України загалом, такий захід був своєрідним ноу-хау, бо відбувався вперше. Півроку постійної роботи над організацією заходу, безсонні ночі з нав’язливими думками лише про ЕМСС, закореніла залежність від Інтернету в очікуванні позитивних відповідей та допомоги з IB, і, в результаті, ми одна з п’ятьох(!!!) країн, які «засвітилися» у списку організаторів Національних раундів. Непогано, як для початку;)

І це було «екзотикою» не лише для організаторів, але і для самих команд-учасниць. Якщо до таких дебатів з міжнародного права, як імені Телдерса та Джессопа студентство вже давно звикло і постійно із року в рік бере в них активну участь, то дебати з права СОТ були дещо новими для молодих правників – інші специфічні правила проведення дебатів, зовсім інша правова тематика – це право Світової Організації Торгівлі, викладанню якому в наших ВУЗах, на жаль, на сьогоднішній день приділяється зовсім мало уваги.

Але незважаючи ні на високий членський внесок за, ні на страх перед новим та невідомим, до участі зголосилися команди найсильніших правничих шкіл України: Львівського національного університету ім. І.Франка, Київського національного університету ім. Т.Шевченка (Інституту міжнародних відносин), Харківської національної юридичної академії ім. Я.Мудрого та Одеської національної юридичної академії. Переможцем Першого Національного раунду стала моя рідна (не звинуватьте мене в упередженості, а правильно зрозумійте мою радість і неабияку сатисфакцію:) Львівська команда, якій допомогли досягти перемоги не лише рідні стіни факультету, але й надзвичайно високий рівень підготовки кожного з членів команди, які, насправді, показали неабиякий рівень підготовки та вміння вміло аргументувати свою позицію, і тепер їх очікує подорож до Німеччини, а саме до м.Гамбурга, де протягом 15-19 березня проходитиме Регіональний раунд дебатів.

Кращими ораторами були визнані Плотніков Олексій з Одеської національної юридичної академії та Літвінова Дарія з Київського національного університету ім. Т.Шевченка (Інституту міжнародних відносин), за що їм щирі вітання!

І хоча Україна ще не є членом СОТ, вступ до якої, ми сподіваємося, відбудеться в недалекому майбутньому, виступи команд оцінювала досвідчена суддівська колегія, яка складалася з національних фахівців з права СОТ високого рівня, а саме:

  • Олефір Анна – старший викладач кафедри міжнародної торгівлі Київського національного економічного університету, координатор проекту CIDA зі створення торговельної політики в Україні, Центр торговельної політики і права у м. Оттава;
  • Барі Фіа – професор Києво-Могилянської академії;
  • Довгань Віктор – юрист Департаменту торгового та митного права юридичної фірми «Магістр & Партнери», м. Київ;
  • Кушнір Юрій – партнер юридичної фірми «Данилко, Кушнір, Солтис та Якимяк»;
  • Арцишевський Адріан – Партнер адвокатської компанії «Павленко, Стаценко і Осінчук» , м. Львів.
  • Галабала Маркіян – юрист компанії «Технопарк ЛЗТА».

ПереможціГенеральним партнером заходу виступала юридична фірма «Данилко, Кушнір, Солтис та Яким'як» , а партнерами заходу – адвокатська компанія «Моор & Кросондович» та адвокатськ а компанія «Павленко, Стаценко і Осінчук». Саме завдяки ним ELSA Україна спромоглася вперше організувати такий відповідальний захід на високому рівні, що було відзначено кожним з учасників та суддів зокрема, тому я, як від організаційного комітету так і від ELSA Україна загалом, висловлюю щиру подяку за сприяння у проведенні I Національного раунду навчальних судових дебатів з право СОТ та сподіваюся, що в майбутньому для ELSA стане традицією щорічне проведення відбіркового раунду в Україні.

P.S. Особиста подяка усім тим ELSівцям, які допомагали мені в організації. Без вас, справді, нічого б не відбулося!

Ваша Альонка;)

НОВИНИ

Правові аспекти статусу біженців в Україні

Державні службовці, досвідчені юристи, і працівники громадських організацій, експерти в імміграційному праві приймуть участь в обговоренні з доповідями стосовно питань міграції, міжнародних та українських стандартів прав біженців.

> більше

----------------------------------

Перший національний раунд судових дебатів по праву СОТ (Львів)

Пройшов Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (Львів)...

> більше

----------------------------------

Cемінар на тему: «Захист прав споживачів» на базі Донецького національного університету

19 квітня ELSA Донецьк провела семінар на тему: «Захист прав споживачів» на базі Донецького національного університету економіко-правового факультету.

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------

Перша офіційна зустріч Національного та Локальних Правлінь ELSA Україна.

23 липня 2007 року в конференц-залі Британської Ради у м. Києві відбулася перша офіційна зустріч нового Національного Правління 2007/2008 та Локальних Правлінь ELSA зі Львова, Києва, Донецька, Харкова та Одеси.

> більше

----------------------------------

Науково-практичний семінар на тему „ Інтелектуальна власність”

Дата проведення: 13- 16 вересня 2007р. Місце проведення: с. Вишків, Івано-Франківська область, готельний комплекс ,,Високий перевал” Даний семінар передбачає проведення лекцій, тренінгів та практичних занять за участю спеціалістів у галузі права інтелектуальної власності.

> більше

----------------------------------