Весняний NCM 2007. Як все було...

26 - 29 квітня в житті ELSA відбулася важлива, довгоочікувана подія - весняний National Council Meeting. Цього року цей статутний захід ELSA Ukraine отримала право проводити локальна група ELSA Kyiv! З цього приводу на базі відпочинку «Лідер», яка знаходиться у Пущі Водиці – пригороді нашої чарівної столиці, зібралися члени локального та Національного Правління ELSA Ukraine, а також представники груп-спостерігачів та ініціативних групп.

Члени ELSA з усіх регіонів нашої Батьківщини зібралися разом у Пущі Водиці для вирішення внутрішніх організаційних питань діяльності ELSA, формування стратегії розвитку організації. Важливою подією для цьогорічного NCM стало проведення виборів Національного Правління. Було обрано президента ELSA – Юрія Мухіна, генерального секретаря – Оксану Золотарьову, скарбника – Руслана Алямкіна, VP AA – Альона Вітрак, VP SC – Оксана Цимбривська, VP маркетинг – Аліна Логвиненко.

Для учасників весняного NCM були проведені різноманітні тренінги, в яких були задіяні тренери з таких країн Європи як Італія, Норвегія, Швеція та Литва. Основною метою тренінгів було покращання знання учасників з діяльністю ELSA, ознайомлення фрешерів з засобами, цілями та баченням нашої організації.

Кожен учасник мав змогу ознайомитися та покращити свої знання з організації проектів ELSA. Також впродовж тренінгів учасникам випала чудова можливість покращити свої знання англійської мови, так як робочою мовою засідань та тренінгів була англійська.

Всі учасники цієї події мали можливість познайомитися зі старшим поколінням ELSA. Наприклад, на другий день NCMу на базу відпочинку приїхав Пьєр Анжело Грациані, представник Італії, який був президентом ELSA-Італія. Він із задоволенням поділився своїм досвідом з фрешерами, надавши їм велику кількість корисної інформації.

Окрім колективної роботи в групах на тренінгах (саме тоді, коли можна було відчути справжній командний дух ELSA), робочих засідань, на яких формувалась стратегія роботи нашої організації на найближче майбутнє, та виборів всі ми мали змогу стати учасниками незвичайної Social Program. А це означало: незабутні вечірки кожної ночі, пікніки у лісі, футбол та просто приємний відпочинок у такому мальовничому куточку нашої України як Пущі Водиці. Адже база, на які проходив NCM з усіх боків була оточена чудовим лісом і чарівними озерами.

Можна із впевненість сказати, що NCM був надзвичайно важливою подією для членів ELSA, і той хто вже побував на ньому, навряд чи пропустить можливість зробити це ще раз! Адже той заряд позитивної енергії, драйв від новаторських ідейта постійне спілкування з тими людьми яких об’єднує ELSA можна відчути лише на цьму заході.

Терещенко Ольга

Галерея:
ELSA Ukraine NCM (26-29.04.2007)


НОВИНИ

Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (EMCC on WTO Law)

Протягом двох днів, а саме 8-9 лютого 2007 року, в стінах моєї Альма-матер відбувся важливий та відповідальний для ELSA Україна захід - Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (EMCC on WTO Law).

> більше

----------------------------------

Участь правничого студентства в громадському моніторингу діяльності судів

17 лютого ELSA Україна провела першу орієнтаційну зустріч з координаторами проекту «Участь правничого студентства в громадському моніторингу діяльності судів та забезпеченні прозорості діяльності судової системи в Україні» з 5 міст України (Донецьк, Харків, Київ, Одеса та Львів) на базі Донецького національного університету.

> більше

----------------------------------

Презентація ELSA Україна в Одесі.

Презентація ELSA Україна в Одесі.

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Науково-практичний семінар на тему „ Інтелектуальна власність”

Дата проведення: 13- 16 вересня 2007р. Місце проведення: с. Вишків, Івано-Франківська область, готельний комплекс ,,Високий перевал” Даний семінар передбачає проведення лекцій, тренінгів та практичних занять за участю спеціалістів у галузі права інтелектуальної власності.

> більше

----------------------------------

Перша офіційна зустріч Національного та Локальних Правлінь ELSA Україна.

23 липня 2007 року в конференц-залі Британської Ради у м. Києві відбулася перша офіційна зустріч нового Національного Правління 2007/2008 та Локальних Правлінь ELSA зі Львова, Києва, Донецька, Харкова та Одеси.

> більше

----------------------------------

ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

> більше

----------------------------------