STEP- Програма закордонних стажувань студентів-правників

Міжнародна Програма Обміну Студентськими Практиками (STEP) є одним з основних напрямків діяльності ELSA. Програма STEP надає можливість студентам отримати міжнародний досвід у сфері права. Кожного року студенти проходять практику за винагороду за кордоном в юридичних і консалтингових фірмах, адвокатських компаніях, банках і інших інституціях. Програма динамічно розвивається і на даний момент охоплює 42 країни. До них належать країни Європи, Латинської Америки, а також США і Канада.
Програма STEP побудована таким чином, щоб роботодавець міг запрошувати студентів відповідно специфіки виконуваної роботи і встановлених вимог . ELSA займається всіма організаційними питаннями, що пов’язані з проходженням студентами практики за кордоном (зустріч, поселення, харчування та ін.) і впродовж всього терміну надає їм допомогу у вирішенні будь-яких проблем.


Переваги STEP:
- поглиблення знань в правовій сфері;
- налагодження особистих та професійних контактів;
- приємний відпочинок.

Для студентів:

STEP – це:
- Можливість стажувань в юридичних фірмах, великих корпораціях, банках, нотаріальних конторах, державних органах, громадських організаціях та інших міжнародних інституціях.
- Програма, яка охоплює більше ніж 40 країн по всьому світу (Європа, США, Канада, Латинська Америка).
- Можливість ознайомлення з правовими системами, культурою та традиціями різних країн.

Для роботодавців:

Реєстрація:

1. реєстрація в системі ELSA online www.elsa.org
2. подання аплікаційної форми у програму STEP
3. затвердження і активізація аплікаційної форми STEP
4. автоматичний та індивідуальний підбір системою стажувань серед наявних позицій

В разі виникнення питань стосовно програми STEP, просимо звертатися на е-мейл zavalko@gmail.com (Віце-президент з Програми з обміну студентськими практиками: Андрій Завалко)

НОВИНИ

Правнича кіностудія на тему: «Смертна кара»

12 квітня ELSA Donetsk на базі Донецького національного університету провела ще один сеанс правничої кіностудії. Тематика на цей раз була «Смертна кара».

> більше

----------------------------------

Перший національний раунд судових дебатів по праву СОТ (Львів)

Пройшов Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (Львів)...

> більше

----------------------------------

Круглий стіл на тему "Питання свободи вираження поглядів та захист репутації"

став першою успішною віхою діяльності ЕЛСА-ОДЕСА. яскравим прикладом вдалої взаємодії молодих активних студентських організацій...

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Науково-практичний семінар на тему „ Інтелектуальна власність”

Дата проведення: 13- 16 вересня 2007р. Місце проведення: с. Вишків, Івано-Франківська область, готельний комплекс ,,Високий перевал” Даний семінар передбачає проведення лекцій, тренінгів та практичних занять за участю спеціалістів у галузі права інтелектуальної власності.

> більше

----------------------------------

ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

> більше

----------------------------------

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------