Freshers’ Camp по-Харківськи :)

12-14 жовтня 2007 року у мальовничому куточку Харківщини, Старому Салтові, відбувалася грандіозна (не побоюся цього слова) подія – Перший Всеукраїнський Табір Новачків ELSA. Оскільки захід безпрецедентний і абсолютно новий, Організаційний комітет і Національне правління доклали всіх зусиль, щоб старт був вдалим. І щоб в подальшому, Freshers’ Camps проводилися на такому ж високому рівні. Отже…

Група-спостерігач ELSA Харків приймала гостей з Локальних груп ELSA Київ та ELSA Донецьк. Від Національного правління в якості тренерів виступили Генеральний Секретар Оксана Золотарьова, Віце-президент з наукової діяльності Альона Вітрак, Скарбник Руслан Алямкін і Директор зі STEP Леонід Чернявський.

Учасники заходу приїхали на туристичну базу «Срібний бір» в п’ятницю ввечері. Тому FreshersCamp почався…не тренінгами, воркшопами і лекціями, а соціальною програмою. Темою вечірки став пивний фестиваль Oktoberfest. Гостей пригощали пивом, Бірміксом, сухариками і, звичайно ж, прикольними конкурсами. Переможцям вручали неочікувані символічні призи, які випивалися прямо на танц.майданчикуJ. Дискотека, гра «Лімбо» і ELSA songs були «на десерт». Ніхто не залишився осторонь, і так всі учасники змогли познайомитись один з одним.

Другий день Табору було заплановано тренінговим. З 10 години ранку до 19 години вечора (хіба що з перервами на каву) члени Локальних правлінь і фрешери брали участь у тренінгах. День видався напруженим. На новачків особливо справила враження рольова гра «Організація ELSA заходу». Робота в команді їм вдалася на славу і щоб підтримати цей командний дух, організатори влаштували Ukrainian Party. Почалася вона показом міні-фільму про Україну, котрий надихнув усіх присутніх на виконання гімну нашої Батьківщини. В подальшому патріотичний дух підтримували різні конкурси. І звичайно ж…куди Українська вечірка без сала і горілки? Традиції збереженоJ

Неділя… День від’їзду. За 2 дні абсолютно незнайомі люди стали друзями, однодумцями і справжньою ELSA Team. Сподіваємось, вони зрозуміли, що таке ELSA Spirit, і збережуть це відчуття після повернення в рідні міста.

Чекаємо нових зустрічей і нових вражень зі старими знайомимиJ

З повагою, голова Організаційного комітету,

Ковалевська Наталія.

НОВИНИ

ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

> більше

----------------------------------

Круглий стіл на тему «Нюрберський трибунал в системі міжнародно кримінальної юстиції»

15 травня 2007 року о 15:00 на вулиці Піонерська 2, в Одеській національній юридичній академії, аудиторії № 312 відбудеться круглий стіл на тему «Нюрберський трибунал в системі міжнародно кримінальної юстиції».

> більше

----------------------------------

Cемінар на тему: «Захист прав споживачів» на базі Донецького національного університету

19 квітня ELSA Донецьк провела семінар на тему: «Захист прав споживачів» на базі Донецького національного університету економіко-правового факультету.

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------

Є фахівці з права СОТ

Специфікою судових дебатів з права Світової організації торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law, далі – EMC2), національний раунд яких був організований українським осередком Європейської Асоціації Студентів Права (European Law Students' Association Ukraine) 8-10 лютого 2008 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, є те, що судді володіють правом ставити запитання учасникам дебатів протягом усього їх виступу, часом перериваючи думку незвичайним, парадоксальним поглядом на речі.

> більше

----------------------------------