Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

Справжнє мистецтво   зібрати і надихнути зіркову команду
Ліс Алвес Коста
Засновник GlobalManagementChallenge
 
Початок цьогорічних змагань зі стратегічного менеджменту №1 у світі Global Management Challenge обіцяв захоплюючі баталії між топ менеджерами всієї країни. Кількість команд, що подали заявки на участь значно перевищила 400, що свідчить про високий професіоналізм GMC в Україні, а також зацікавленість великих компаній в багатосторонньому розвитку своїх менеджерів.
Світовий досвід демонструє, що в усіх країнах учасниках, свою майстерність проявляють як великі транснаціональні корпорації з гучними іменами, так і місцеві компанії з менш яскравим складом учасників.
Вже другий рік поспіль в Україні учасники GMC представляють компанії різноманітних сфер діяльності, починаючи від великих аудиторів (Ernst & Young, KPMG, PricewerhouseCoopers) і закінчуючи такими промисловими гігантами як Interpipe.
Цього року ELSA пощастило представити свою команду для участі в змаганнях такого рівня, і довести що наша молодь має не аби який потенціал, якому можуть позаздрити менеджери багатьох відомих компаній. Цьому ми маємо завдячувати Шрамку Юрію VP marketing ELSA Kyiv, який організував участь ELSA Wonder Crew в GMC. Результати першого раунду змагань стали для всіх просто приголомшливими, наша команда на чолі з Юрою “маркетологом” зайняла 17 те місце серед 240 учасників, залишивши далеко позаду зазначені вище компанії, чим забезпечила собі вихід у півфінал!
Хочеться подякувати нашій команді, а також побажати їй успіху і наснаги в наступних турах, адже такі енергійні, розумні та активні студенти ще раз демонструють, що молодь ELSA э майбутнім нашої країни!!!
Дізнатись більше про GMC можна на сайті www.challenge.in.ua
 
Марія Заєць & Юрій Шрамко

НОВИНИ

Конференція з природничого права на тему «Право і свобода»- гора Копаонік, Сербія

Конференція з природничого права на тему «Право і свобода»- гора Копаонік, Сербія, 10-17 грудня 2007 р. Конференція з природничого права на тему «Право і свобода» традиційно проводиться за сприянням ЮНЕСКО.

> більше

----------------------------------

Літня школа ООН

З 16 по 29 липня 2007 р. Одеська національна юридична академія спільно з Московським державним університетом міжнародних відносин проводитиме Міжнародну Літню Школу ООН 2007.

> більше

----------------------------------

Весняний NCM 2007. Як все було...

26 - 29 квітня в житті ELSA відбулася важлива, довгоочікувана подія - весняний National Council Meeting. Цього року цей статутний захід ELSA Ukraine отримала право проводити локальна група ELSA Kyiv!

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Є фахівці з права СОТ

Специфікою судових дебатів з права Світової організації торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law, далі – EMC2), національний раунд яких був організований українським осередком Європейської Асоціації Студентів Права (European Law Students' Association Ukraine) 8-10 лютого 2008 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, є те, що судді володіють правом ставити запитання учасникам дебатів протягом усього їх виступу, часом перериваючи думку незвичайним, парадоксальним поглядом на речі.

> більше

----------------------------------

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------