Форум страхового права (12-14 квітня 2007року)


Національна група ELSA в Україні – ВГО «ELSA Україна» на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка під патронатомМоторного Транспортного (Страхового) Бюро України проводить Всеукраїнський Форум Страхового Права на тему: „Юридична практика в сфері страхового права в Україні та Європейському Союзі: порівняльні аспекти” , який проходитиме 12-14 квітня 2007 року в м.Львові.
Медіа партнером виступає "ЛігаБізнесІнформ"
Форум проводитиметься у формі науково-практичної конференції для молодих правників, складатиметься з наступних секцій:

 • Договори страхування. Особливості укладання договорів страхування
 • Реєстрація та ліцензування страхових компаній
 • Оподаткування та бухгалтерська звітність страхових компаній
 • Страхування. Види страхування (Risk, non-life insurance only).
 • Захист прав споживачів
 • Міжнародна секція (“Best practices” у сфері страхування в країнах ЄС)

 • Робочі мови: українська, російська, англійська.
  В рамках форуму проводитимуться тренінги та майстер-класи найкращих фахівців з страхового права. Тези доповідей учасників Форуму будуть опубліковані в збірнику матеріалів Форуму. На завершення Форуму проводитиметься прес-конференція з залученням ЗМІ, органів влади, громадських організацій, страхових кмпаній і т.д., з наступним широким розповсюженням про захід.

  Даний захід має на меті підвищити професійні знання студента-правника в сфері страхового права, тому беручи до уваги впевнені кроки України щодо наближення держави до європейських стандартів з страхового права, ми не можемо забувати про те, що нам все ще бракує кваліфікованих фахівців з цієї сфери права. Саме на поглиблення знань із страхового права спрямований Форум.
  Завантажити анкету учасника
  Завантажити додаток
  Завантажити флаєр

  ПІД ПАТРОНАТОМ

  Моторне (Транспонртне) Страхове Бюро України
  Моторного (транспортного) страхового бюро України

  СПОНСОРИ ПРОЕКТУ  ЗА ПІДТРИМКИ


  МЕДІА ПАРТНЕР

  НОВИНИ

  ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

  ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

  > більше

  ----------------------------------

  Участь правничого студентства в громадському моніторингу діяльності судів

  17 лютого ELSA Україна провела першу орієнтаційну зустріч з координаторами проекту «Участь правничого студентства в громадському моніторингу діяльності судів та забезпеченні прозорості діяльності судової системи в Україні» з 5 міст України (Донецьк, Харків, Київ, Одеса та Львів) на базі Донецького національного університету.

  > більше

  ----------------------------------

  Презентація ELSA Україна в Одесі.

  Презентація ELSA Україна в Одесі.

  > більше

  ----------------------------------

  ПОДІЇ

  Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

  ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

  > більше

  ----------------------------------

  Є фахівці з права СОТ

  Специфікою судових дебатів з права Світової організації торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law, далі – EMC2), національний раунд яких був організований українським осередком Європейської Асоціації Студентів Права (European Law Students' Association Ukraine) 8-10 лютого 2008 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, є те, що судді володіють правом ставити запитання учасникам дебатів протягом усього їх виступу, часом перериваючи думку незвичайним, парадоксальним поглядом на речі.

  > більше

  ----------------------------------