Правнича кіностудія на тему: «Смертна кара»

     12 квітня ELSA Donetsk на базі Донецького національного університету провела ще один сеанс правничої кіностудії. Тематика на цей раз була «Смертна кара». Перегляд фільму «Життя Девіда Гейла» був легкий і у той самий час напружений, тому що дивитися і переживати все, що відбувалося на екрані було не легко.

     Відповідальний за цей сеанс від викладачів був:

Федорчук Д.Е. – директор Центру міжнародного та Європейського права економіко-правового факультету ДонНУ, магістр права США, доцент, кандидат юридичних наук.

      Від студентів – Олена Шапаренко, VP AA.

      Після перегляду фільму була жвава дискусія стосовно смертної кари та її впливу на суспільство, особливо на дитячу психіку. З усієї аудиторії, а всього присутніх було 30, тільки одна студентка була за смертну кару від початку обговорення проблеми і до кінця. Вона мотивувала свій вибір тим, що йде таким засобом залякування суспільства і як наслідок, зменшення кількості злочинів, а також, що смертна кара – це очищення нації. Але більшість аудиторії була проти цієї кари, тому що дуже велик процент юридичної помилки. Декілька висловились: «Смертна кара – це тільки залякування народу, не більш не менш, тому такий процес покарання застарий для сьогоденного європейського суспільства».

Допомогу в організації кіностудії оказали студенти: Скудар А., Горбачова В.

Найбільш активні студенти у дискутуванні: Сюсяйло О., Клокоцька О.

                                                VP S&C Щипакіна Тамара.

НОВИНИ

Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (EMCC on WTO Law)

Протягом двох днів, а саме 8-9 лютого 2007 року, в стінах моєї Альма-матер відбувся важливий та відповідальний для ELSA Україна захід - Перший Національний раунд навчальних судових дебатів по праву СОТ (EMCC on WTO Law).

> більше

----------------------------------

Круглий стіл на тему "Питання свободи вираження поглядів та захист репутації"

став першою успішною віхою діяльності ЕЛСА-ОДЕСА. яскравим прикладом вдалої взаємодії молодих активних студентських організацій...

> більше

----------------------------------

Західноукраїнські судові дебати з трудового права

7-8 грудня 2006 проходив усний раунд I Західноукраїнських судових дебатів з трудового права за підтримки кафедри трудового, екологічного та аграрного права...

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ