Генеральний партнер ELSA Україна:
 

Юридична фірма

"Магістр & Партнери"

Юридична фірма "Магістр & Партнери" була заснована в 1997 році і спершу спеціалізувалася на торговому праві. Сьогодні ми є визнаною міжнародною юридичною компанією, що надає повний спектр юридичних послуг і представляє інтереси провідних національних та міжнародних організацій по всьому світу.

 

Детальніше про фірму на: http://www.magisters.com/

 

Стратегічний партнер ELSA Україна:

Ipsos Ukraine is one of the largest exclusively custom MR agencies established in Urkaine. The company began its Ukrainian operations in 2002. Currently, Ipsos Ukraine conducts over 500 qualitative sessions and over 48,000 face-to-face quantitative surveys a year. On a global basis, Ipsos is the the world's third largest survey-based research specialist.

 For detailed information please visit: www.ipsos.com.ua

Генеральний партнер міжнародних змагань з права СОТ (ЕМСС):

The Law Firm “Spenser & Kauffmann” is one of the most dynamically developing companies on the legal market of Ukraine.

The major principles of Spenser & Kauffmann are professionalism and honesty to our clients.

At present moment the company joined about 30 law professionals, that earlier held key positions in the leading Ukrainian law firms, international corporations and investment funds, and specialized in different areas of law.

For detailed information please visit: www.sklaw.com.ua

 Партнери Всеукраїнського конкурсу фотографії "Перспектива...Моє бачення":

Генеральний партнер:

торговельна марка "ERGO"   www.ergo-ua.com  

Генеральний медіа-партнер:

Інформаційне агенство ЛІГАБізнес Інформ

  Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ (www.liga.net) – надійне і оперативне джерело ділової інформації для людей, що приймають рішення в бізнесі і владі,  починаючи з менеджерів середньої ланки і закінчуючи топ-менеджерами бізнес структур, керівниками органів державної влади і депутатським корпусом.

 Детальніше на: www.liga.net

Технічний партнер: www.fotka.ua

Правовий партнер:

"Вища ЛІГА", проект підтримки української освіти Всеукраїнської мережі "ЛІГА:ЗАКОН"

«Вища ЛІГА» соціальний проект компанії «ЛІГА:ЗАКОН» (http://www.ligazakon.ua/), який направлений на підтримку української освіти, підвищення якості навчання студентів вищих навчальних закладів України за допомогою використання в навчальному процесі якісної правової та ділової інформації, сучасних методів і прийомів для робот з нею.

В рамках проекту вищим навчальним закладам пропонується:

• Встановлення і абонентське обслуговування систем інформаційно-правового забезпечення ЛІГА:ЗАКОН (http://www.ligazakon.ua/systems/) для використання в навчальному процесі.

• Співробітництво в області правової і економічної інформації;

• Надання учбових матеріалів з правової інформатики, консультацій викладачам з роботи з системами ЛІГА:ЗАКОН (http://www.ligazakon.ua/systems/);

  • Запровадження викладачами правової інформатики на базі систем інформаційно-правового забезпечення ЛІГА:ЗАКОН (http://www.ligazakon.ua/systems/) в навчальних закладах, що є учасниками проекту;

• Підтримка студентських юридичних клінік;

• Інформаційна підтримка наукових і студентських заходів навчальних закладів, що є учасниками проекту.

 Більш детальну інформацію про проект ви можете отримати у координатора проектів розвитку систем ЛІГА:ЗАКОН(http://www.ligazakon.ua/systems/) Олесі ОТРАДНОВОЇ тел. (044) 538-01-09 , e-mail Olesya.Otradnova@ligazakon.ua

 

НОВИНИ

Участь правничого студентства в громадському моніторингу діяльності судів

17 лютого ELSA Україна провела першу орієнтаційну зустріч з координаторами проекту «Участь правничого студентства в громадському моніторингу діяльності судів та забезпеченні прозорості діяльності судової системи в Україні» з 5 міст України (Донецьк, Харків, Київ, Одеса та Львів) на базі Донецького національного університету.

> більше

----------------------------------

Весняний NCM 2007. Як все було...

26 - 29 квітня в житті ELSA відбулася важлива, довгоочікувана подія - весняний National Council Meeting. Цього року цей статутний захід ELSA Ukraine отримала право проводити локальна група ELSA Kyiv!

> більше

----------------------------------

Правнича кіностудія на тему: «Смертна кара»

12 квітня ELSA Donetsk на базі Донецького національного університету провела ще один сеанс правничої кіностудії. Тематика на цей раз була «Смертна кара».

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------

Є фахівці з права СОТ

Специфікою судових дебатів з права Світової організації торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law, далі – EMC2), національний раунд яких був організований українським осередком Європейської Асоціації Студентів Права (European Law Students' Association Ukraine) 8-10 лютого 2008 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, є те, що судді володіють правом ставити запитання учасникам дебатів протягом усього їх виступу, часом перериваючи думку незвичайним, парадоксальним поглядом на речі.

> більше

----------------------------------