Всеукраїнський конкурс фотографії

«Перспектива…моє бачення».

Ти юрист або навчаєшся у юридичному ВНЗ і любиш фотографувати?

Цей КОНКУРС САМЕ ДЛЯ ТЕБЕ!!!  

3 1 листопада по 13 грудня 2007 року Європейська Асоціація студентів-правників і молодих юристів ELSA проводить Всеукраїнський конкурс фотографії «Перспектива… Моє бачення»

Юридична професія є однією з найважливіших професій у суспільстві, яка не може зводитися виключно до «паперового» застосування діючого законодавства. Справжній юрист повинен бачити суспільні проблеми в комплексі, у системі взаємопов’язаних елементів, які з’являються, розвиваються, взаємодіють, конфліктують між собою, зникають та залишаються. Сучасний фахівець має дивитися в перспективі на все, що відбувається навколо нього і приділяти увагу тільки найголовнішому – гострій суті правових явищ та процесів. Аналізуючи життя членів суспільства і розставляючи акценти, юрист, як і фотограф, фіксує в своєму об’єктиві  невидимі для більшості людей кадри .

Юристи і фотографи схожі! Цей фотоконкурс є зухвалою спробою підтвердити цю тезу та надати можливість студентам-правникам і молодим юристам проявити свої здібності у фотографуванні.

Умови конкурсу:

1. Конкурс фотографії триває з 1 листопада по 13 грудня 2007 року. 

2.      На фотоконкурс можуть бути подані роботи за наступними тематичними категоріями:

-         «Я хочу жити в Україні!»;

-         «Людина-найвища соціальна цінність нашої держави ..?»;

-         «Студенти-правники. Кадри».

3. Фотоконкурс проводиться в режимі “On line”.

Учасники конкурсу надсилають свої роботи на електронну поштову скриньку photo@elsa.org.ua. Після чого фотографії підтверджуються адміністратором конкурсу та розміщуються в фото галереї на сайті www.fotka.ua. Адміністратор може відмовити учаснику у розміщенні фотографії, зміст якої суперечить чинному законодавству України та/або порушує права третіх осіб.

4. Учасником може бути тільки студент-правник або молодий юрист, який закінчив юридичний ВНЗ не раніше 2002 року і не є професійним фотографом.

Для участі у фотоконкурсі конкурсант повинен заповнити аплікаційну форму і обов’язково зазначити у відповідних графах свій вік і ВНЗ, в яком він/вона навчається/навчався .

5. При поданні фотографії на конкурс необхідним є зазначення тематичної категорії, на яку вона подається. Один учасник може подати всього не більше 5 фотографій.

6. Конкурсні фотографії мають бути тільки в форматі jpg.

7. Розмір однієї фотографії не повинен перевищувати 5 Мб.

8. Фотографії можуть бути зняті цифровим фотоапаратом, плівковим фотоапаратом з подальшим переведенням зображення в цифровий формат або мобільним телефоном з вбудованою фотокамерою.

9. Фотографія може бути кольоровою або чорно-білою.

10. Оголошення результатів конкурсу фотографії  відбудеться 25 грудня 2007 року.

Відповідальність за додержання авторських прав та відсутність дозволів на фотозйомку несе учасник конкурсу.

Оцінювання.

Оцінювання фотографій здійснюється конкурсною комісією, яка складається з професійного фотографа (1 голос), авторитетного юриста (1 голос) і Національного правління ВГО «ELSA Україна» (1 голос.).

З огляду на комплексність і суб’єктивність сприйняття робіт учасників, встановлені критерії оцінювання є орієнтовними і не передбачають чіткого закріплення суми балів по кожному. Оцінюючи фотографії, члени комісії визначають 1,2,3 місце. Переможе фотографія, якій більшість комісії (2 чи 3 голоси) віддадуть перше місце. Якщо голоси комісії розподіляться і різні фотографії отримають по 1 голосу, переможець буде визначений під час обговорення кожної з них.

Критерії оцінювання:

1.      Сюжет.

 (Його відповідність категорії, на яку подається фотоконкурс).

2.      Тематика знімку

(Наскільки головна «ідея» є актуальною/ неактуальною, чи вона є вічною чи буденно-банальною; яким є ставлення автора,  чи передав він своє ставлення до проблеми, що висвітлюється).

3.      Композиція.

( Гармонійність розташованих об’єктів або їх «гармонійний дисонанс», наявність елементів, що перекликаються своєю схожістю, ритмом, поєднанням кольорових плям, геометричних фігур, оригінальний розподіл в об’єктах кольорових відтінків та тонів тощо)

4.      Новизна і нестандартність підходу автора до зображення предмета, явища чи процесу.

(Маються на увазі ракурси, ігри зі світлом, незвичайні точки зйомки, поєднання того, що неможливо поєднати, «незвичайність звичайного» тощо).

5.       Унікальність «зловленого» моменту.  (Незвичайна емоція в долю секунди, випадкове розміщення об’єктів, динаміка руху тощо ).

6.      Краса об’єкта фотозйомки.

 (Оцінюватиметься сам об’єкт, а не його зображення) .

7.      Техніка.

(Різкість, світло, контраст, робота з тінями, світлом тощо)

8.      Емоційність.

(Важливим є те, чи викликає фото сильні емоції глядача (гнів, печаль, радість,

 тревога тощо).

ПРИЗИ!!!

1 місце
Автор фотографії, яка буде визнана конкурсною комісією найкращою, отримає:

-    можливість її опублікування на першій сторінці одного номеру провідного  юридичного видання;

-    майстер-клас від провідного українського фотографа;

-    портативний телевізор TV-807 від торговельної марки «ERGO»;

-    CD - довідник "Знати, щоб діяти" від проекту підтримки української освіти «Вища ЛІГА» Всеукраїнської мережі «ЛІГА:ЗАКОН».

2 місце

Автор фотографії, яка за висновком конкурсної комісії буде визнана срібним призером, отримає:

-    Портативний DVD програвач TF- DVD733D від торговельної марки «ERGO»;

-    CD - довідник "Знати, щоб діяти" від проекту підтримки української освіти «Вища ЛІГА» Всеукраїнської мережі «ЛІГА:ЗАКОН»;

3 місце

            Автор «бронзової фотографії» отримає:

-    цифрову фоторамку DPF NT 200 SP від торгової марки «ERGO»;

-    CD - довідник "Знати, щоб діяти" від проекту підтримки української освіти «Вища ЛІГА» Всеукраїнської мережі «ЛІГА:ЗАКОН».

Роботи учасників будуть використані у святкових листівках для партнерів та друзів ELSA, а також  у маркетингових матеріалах Асоціації із зазначенням автора фотографії. Гонорар авторам за використання  фотографій не передбачається.

Подобаються умови?

Починай фотографувати і відкрий іншим те, що бачиш тільки ТИ!

Покажи Всім своє бачення перспективи!!

Завантажити анкету учасника 

Контактна особа:

Аліна Логвиненко

Віце-президент з маркетингу ВГО «ELSA Україна»

e-mail: photo@elsa.org.ua

моб.тел.: +380503642578

 

Проект проходить за підтримки:

Генерального партнера проекту торговельної марки «ERGO»

Генерального медіа–партнера проекту «ЛІГА.net»  

Технічного партнера проекту www.fotka.ua

Правового партнера проекту «Вища ЛІГА» (проект підтримки української освіти Всеукраїнської мережі ЛІГА:ЗАКОН)

Генеральний партнер ELSA Україна юридична фірма «Магістр & Партнери»

НОВИНИ

Пригоди українців в Празі, або 51й ICM

51-й Міжнародний Конгрес ELSA у Празі, більше відомий серед «своїх» як ICM:) Мій своєрідний ICM-дебют, адже це був перший конгрес, в якому я взяла участь. Сподіваюся, що не останній;)

> більше

----------------------------------

Круглий стіл на тему «Нюрберський трибунал в системі міжнародно кримінальної юстиції»

15 травня 2007 року о 15:00 на вулиці Піонерська 2, в Одеській національній юридичній академії, аудиторії № 312 відбудеться круглий стіл на тему «Нюрберський трибунал в системі міжнародно кримінальної юстиції».

> більше

----------------------------------

Форум страхового права (12-14 квітня 2007року)

ELSA Україна на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка проводить Всеукраїнський Форум Страхового Права на тему: „Юридична практика в сфері страхового права в Україні та Європейському Союзі: порівняльні аспекти” , який проходитиме 12-14 квітня 2007 року в м.Львові.

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------

Перша офіційна зустріч Національного та Локальних Правлінь ELSA Україна.

23 липня 2007 року в конференц-залі Британської Ради у м. Києві відбулася перша офіційна зустріч нового Національного Правління 2007/2008 та Локальних Правлінь ELSA зі Львова, Києва, Донецька, Харкова та Одеси.

> більше

----------------------------------

ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

> більше

----------------------------------