Перша офіційна зустріч Національного та Локальних Правлінь ELSA Україна.

   

 

         23 липня 2007 року в конференц-залі Британської Ради у м. Києві відбулася перша офіційна зустріч нового Національного Правління 2007/2008 та Локальних Правлінь ELSA зі Львова, Києва, Донецька, Харкова та Одеси. На зустрічі також були присутні ініціативні представники Острозької академії, яких віднедавна зацікавила активна діяльність Асоціації на теренах країни.

         Метою проведення даної зустрічі було представлення локальним групам та групам-спостерігачам нормативні напрацювання Національного Правління, які в подальшому забезпечать налагодженість та чіткість діяльності Асоціації за усіма її напрямками.

         Відкрив зустріч Президент ELSA Україна Юрій Мухін, який коротко відзвітував про підсумки тижневого аналізу наявного стану Асоціації та наголосив на найбільш пріоритетних завданнях, досягти які Національне Правління поставило собі за ціль протягом року перебування на посадах, а саме формування єдиного ELSA бачення усіма членами та орієнтація на якісні, актуальні та унікальні заходи єдиного спрямування. Також Президентом були представлені Правила Фандрайзингу, при розробці яких переслідувалося завдання Асоціації розробити систему забезпечення фінансування для належного функціонування ELSA Україна.

         Оксана Золотарьова, Генеральний Секретар ELSA Україна, провела презентацію Правил набору членів, які були розроблені для впровадження неіснуючої до цього рекрутингової стратегії з метою забезпечення наявності в Асоціації таких членів, які б мали достатні знання про ELSA та формування у них здібностей для здійснення діяльності для досягнення цілей Асоціації.  Її доповідь була змістовно підкріплена представленням тренінгової стратегіїї, розробленої Світланою Леоновою, яка посідає посаду Директора з тренінгів ELSA Україна.

         Скарбник Національного Правління Руслан Алямкін представив локальним офіцерам Положення про членські внески, яке є складовою діяльності із запровадження ефективного фінансового менеджменту в ELSA Україна, а Оксана Цимбрівська, Віце-президент з Семінарів та Конференцій,-Правила проведення всеукраїнських та міжнародних заходів.

         І в підсумок зустрічі, Національним Правлінням був представлений річний план заходів, розроблений з урахуванням побажань та можливостей усіх локальних груп та груп-спостерігачів з розтавленням пріоритетів в організації якісних та унікальних заходів, актуальних для усієї мережі ЕЛСА загалом.

         Щиро сподіваюсь, від імені усього Національного Правління, що проведена зустріч якісно змінила бачення діяльності Асоціації усіх присутніх Локальних Правлінь та чітко окреслила подальший шлях розвитку активної структурної одиниці ELSA Україна.

        

 

           

НОВИНИ

Літня школа ООН

З 16 по 29 липня 2007 р. Одеська національна юридична академія спільно з Московським державним університетом міжнародних відносин проводитиме Міжнародну Літню Школу ООН 2007.

> більше

----------------------------------

Правнича кіностудія на тему: «Смертна кара»

12 квітня ELSA Donetsk на базі Донецького національного університету провела ще один сеанс правничої кіностудії. Тематика на цей раз була «Смертна кара».

> більше

----------------------------------

Результати науково-практичного семінару з права інтелектуальної власності

Результати науково-практичного семінару з права інтелектуальної власності (13-16 вересня 2007 року, с. Вишків)

> більше

----------------------------------

ПОДІЇ

ELSA HOUSE TRAINING WEEK is the best opportunity to discover ELSA

ELSA HOUSE TRAINING WEEK without a doubt can be considered to be ELSA’s international event, thanks to which freshers and experienced members receive an ardour and inspiration for whole the year.

> більше

----------------------------------

Свіжа елсакров проти топ менеджерів України!!!

ЕЛСА вперше була представлена на змаганнях зі стратегічного менеджменту № 1 у світі GMC (Global Management Challenge) відбіркові раунди з яких проходять в багатьох країнах світу, і здобула приголомшливі результати!!!

> більше

----------------------------------

Науково-практичний семінар на тему „ Інтелектуальна власність”

Дата проведення: 13- 16 вересня 2007р. Місце проведення: с. Вишків, Івано-Франківська область, готельний комплекс ,,Високий перевал” Даний семінар передбачає проведення лекцій, тренінгів та практичних занять за участю спеціалістів у галузі права інтелектуальної власності.

> більше

----------------------------------